www.cvonline.hu

Raktáros targoncavezetői engedély nélkül

  • A hirdetés 252 napja lejárt

Beszerzéssel, készletgazdálkodással foglalkozó megbízó partnerünk részére keresünk

Raktáros

munkatársakat határozott 6 hónapos időtartamra

Elvárások:

·         Középfokú végzettség, érettségi

·         min. 2 éves raktárosi tapasztalat

Előny:

·         Érvényes targoncavezetői engedély

·         ERP (Oracle) ismeret

Feladatok:

·         Raktári feladatok elvégzése, áru mozgatása targoncával és kézi anyagmozgató eszközökkel

·         Áru azonosítása, csomagolása, kiszállításra való előkészítése

·         Áru darabszámának, megfelelőségének ellenőrzése

·         Raktári folyamatok pontos adminisztrációja

·         Árucsomagolás, papír- ill. faládák, dobozok készítése, összeállítása

·         Jelölési műveletek elvégzése

Egyéb:

·         Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órás nappali munkarendben

·         Határozott idejű munkaviszony 6 hónapos (hosszabbítás lehetséges)

·         Munkavégzés helye: Fót

·         Munkakezdés: 2016. június 01.

·         A munkába jutáshoz céges buszjárat igénybevétele lehetséges vagy útiköltség térítés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a    Link megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka