www.cvonline.hu

Raktáros (targoncavezetői engedéllyel )

  • A hirdetés 655 napja lejárt

Céginformáció: Cégünk műszaki berendezések felújításával foglalkozik.

Munkavégzés helye: Budapest IX. ker.

Munkakör:

Raktáros

(targoncavezetői engedéllyel )

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • Targoncavezetésben szerzett legalább 1,5 éves tapasztalat, (oldal emeléses-ben szerzett gyakorlat is)
  • Raktárosi gyakorlat szükséges
  • Számítógépes ismeretek (Outlook, Excel, Word,)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Több műszakos munkarendben való munkavégzés
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés

Feladatok:

  • A raktárba érkező áruk átvétele, bevételezése, adminisztrációja
  • A raktárból kimenő áruk átadása, adminisztrációja
  • A raktárban lévő gépek folyamatos ellenőrzése és az esetleges hibák azonnali jelentése
  • Leltár elvégzése
  • Raktári rend fenntartásának biztosítása
  • A raktárhoz tartozó riportok vezetése
  • A raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése

Előny:

  • logisztikai képesítés vagy tapasztalat.
  • angol alapfok

Jelentkezés: Kérjük, küldje el önéletrajzát a munkakör megnevezésével az alábbi e-mail címre.

A jelentkezést csak e- mailben tudjuk fogadni!

Egyéb információ: Érdeklődni lehet hétfőtől-péntekig 10-16  óra között a 06 20 388 840 40-es telefonszámon Lelkes Viktóriánál.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő