www.cvonline.hu

RAKTÁROS (Targoncavezetői engedéllyel)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1077465

A térhatároló és biztonsági rendszerek kereskedelmében piacvezető szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú vállalathoz keresünk munkatársat, Budapest XVII. kerületi munkahelyre, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A vállalat raktárnak biztonságos üzemeltetése
  • Áruátvétel, anyagmozgatások, be- és kitárolások
  • Szállítmányozási tevékenység, készárukezelés, és kiküldés
  • Az anyag- és készletnyilvántartás, tárolóhely nyilvántartás pontos és naprakész biztosítása
  • Raktár-nyilvántartórendszer kezelése
  • Anyagmozgatás, göngyöleg-, hulladékkezelés

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Raktározási tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély
  • MS Office számítógépes ismeretek
  • Csapatmunkára való képesség
  • Megbízhatóság és leinformálhatóság

Amit megbízónk nyújt

  • Egy műszakos munkarend
  • Kiemelt alapjövedelem
  • Változatos munkakör, hosszú távú munkalehetőség
  • Széles körű cafeteria

A munkavégzés helye

Budapest XVII. kerület

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: RAKTÁROS (Targoncavezetői engedéllyel), Budapest XVII. kerület