www.cvonline.hu

Raktáros / targoncavezető

  • A hirdetés 872 napja lejárt
MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK

RAKTÁROS / TARGONCAVEZETŐ

Győri Ipari Parkban található autóipari beszállító cég, a Lear Corporation Hungary Kft. megbízható, lelkes munkatársakat keres Raktáros / targoncavezető munkakörbe.

A munkakör betöltőjével szemben támasztott követelmények, feladatok:

Feladatok:

     Ülésgarnitúrák és egyéb autó alkatrészek raktározása, leltározása, Időszakos leltár elvégzése

     Targoncás feladatok ellátása

     A beérkezett anyagok átvétele

     A gépkocsiról történő lerakodás, felrakodás

     Beérkezett anyagok betárolása a kijelölt raktár területére

     Göngyölegkezelés

     Fifo betartása

Elvárások:

     Raktározási területen szerzett tapasztalat

     Targoncavezető jogosítvány

     Több műszakos munkarendben való munkavégzés; jó állóképesség, teherbírás

     Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

     Versenyképes fizetés

     Kiváló béren kívüli juttatások, cafeteria

     Utazási költségtérítés, céges buszjárat

     Lakhatási támogatás

Olyan energikus, lelkes és tehetséges egyéneket keresünk nemzetközi környezetben történő munkavégzésre, akik kihívást jelentő munkára, folyamatos fejlődési lehetőségekre és ezeknek megfelelő juttatásokra vágynak.

„Nálunk megtalálja, amit keres!”

Amennyiben állásajánlatunk elnyerte tetszését és szeretne a Lear Corporation Hungary Kft. csapatának tagja lenni, önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő