www.cvonline.hu

CSOMAGOLÓ - ÁRUMOZGATÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.07.25.
Hirdetés azonosító: 1156606

Fejér megyei neves, műanyag fröccsöntéssel foglalkozó, multinacionális nagyvállalat számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Dobozok készítése, alapanyagok, félkész és kész termékek mozgatása

Elvárások

  • Általános iskolai végzettség
  • Folyamatos 12 órás munkarend vállalása
  • Targoncavezetői jogosítvány (ha nincs, a vállalat vállalja a megszerzési képzés költségeit)
  • Megbízható munkavégzés

Előnyt jelent

  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit megbízónk nyújt

  • Korszerű munkakörnyezet
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és kiemelten vonzó juttatási csomag

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CSOMAGOLÓ - ÁRUMOZGATÓ, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678