www.cvonline.hu

Raktáros-targoncavezető

  • Frissítve 90 napja

Szeretne a szakmájának megfelelő munkát találni? Hosszú távon szeretne dolgozni? Mi segítünk Önnek! A következő pozícióba keressük a munkavállalókat:

A leendő munkatárs feladatai:

  • alapanyagok átvétele szállítólevél alapján
  • az átvett csomagok, áruk minőségének vizuális ellenőrzése, minőségi hiba esetén a szabályzatban előírt dokumentumok kitöltése
  • a gyártáshoz szükséges anyagok előkészítése/komissiózása
  • a kiszállítási listák alapján a késztermékek komissiózása, címkék felhelyezése a csomagolási egységekre
  • raktári rend és tisztaság fenntartása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • középfokú végzettség
  • könnyű vagy nehézgépkezelő vizsga
  • raktárkezelésben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

  • 3 vagy 4 műszakos munkarend
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • kiemelkedő bérezés
  • túlórázási lehetőség, megfelelő honorálás mellett
  • céges buszjáratok Kecskemétről illetve Kecskemét közeli településekről

Munkavégzés helye:

Kecskemét-Kadafalva

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy a részletek miatt keressen a +3620/505-0216 telefonszámon hétköznapokon!