www.cvonline.hu

Raktáros-targoncavezető

  • A hirdetés 566 napja lejárt

Bejelentett munkahelyre vágyik? Van tapasztalata targoncavezetésben és raktározásban? Akkor várjuk jelentkezését a következő munkalehetőségükre:

A leendő munkatárs feladatai:

  • beérkező áruk fogadása

  • kimenő szállítmányok összeválogatása a szállítólevél alapján (komissiózás, anyagmozgatás)

  • leltározás

  • vezetői utasítások betartása

  • raktári rend biztosítása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • középfokú iskolai végzettség

  • új típusú OKJ targoncavezetői jogosítvány

  • raktározásban, targoncavezetésben szerzett több éves szakmai tapasztalat

  • elhivatottság, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség

  • 2 vagy 3 műszakos munkarend

  • bónusz, teljesítménybér és béren kívüli juttatás

Munkavégzés helye:

Budapest, XXIII. kerület

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 06 20/252-1411-es telefonszámon.

Kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014