www.cvonline.hu

Raktáros, targoncavezető - Székesfehérvár

  • Frissítve 120 napja

Munkát keres? Rendelkezik targoncás bizonyítvánnyal és raktáros tapasztalattal? Precíz, pontos, és megbízható munkavégzés jellemzi?

Ha magára ismert jelentkezzen partnercégünkhöz, az ország egyik legnagyobb autóipari beszállítójához Székesfehérvárra, Raktáros, targoncavezető pozícióba.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Targoncás bizonyítvány
  • Raktáros tapasztalat előny
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Munkába járás: Szerződéses járatokkal biztosított
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria már az első teljes hónaptól
  • Modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Stabil hátterű vállalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy küldje el e-mail címét és nevét valamint a pozició megnevezését a 0620/344 9448 telefonszámra.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Fejér