www.cvonline.hu

Raktáros / targoncavezető állás jelentkezés 11.13-ig

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Miskolci telephelyű multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársakat

RAKTÁROS / TARGONCAVEZETŐ

munkakörbe.

Feladatok:

  • Termékek mozgatása a munkaidő nagy részében kézileg, kisebb részében targoncával
  • Szükséges adminisztráció elvégzése
  • Raktári rend betartása

Felvételi követelmény:

  • Raktáros, targoncás tapasztalat
  • Megbízható személyiség, felelősségtudat
  • Jó fizikum
  • Büntetlen előélet

Amit ajánlunk:

  • Stabil hátterű cég
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Vidéki munkatársaknak munkába járás támogatása
  • Cafetéria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jutassa el fényképes szakmai
önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Adecco Kft.
3526, Miskolc, Szentpéteri kapu 80. II. 1/D.

Munkavégzés helye Miskolc
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Miskolc