www.cvonline.hu

Raktáros targoncás

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 984981

Multinacionális logisztikai partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk.
Feladatok:

  • Targonca kezelése, termékek fizikai mozgatása
  • Beérkező áru leszedése és szakszerű elhelyezése a raktárban
  • RF kézi szkenner használata
  • Áru összekészítése, komissiózás, autók rakodása

Elvárások:
  • Raktáros vagy targoncás munkatapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány és OKJ
  • Jó munkabírás
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Juttatások:
  • Bruttó 993 Ft/óra (ez 3 műszakkal havi nettó kb. 130,000 Ft)
  • Hetedik hónaptól további béren kívüli juttatások
  • Benzin, MÁV és Volán támogatás
  • 3 műszakos munkarend hétfőtől péntekig 8 órában
  • Céges buszok: Budapest, Felcsút, Bicske, Mány, Zsámbék, Herceghalom, Tatabánya
  • Határozatlan idejű (hosszú távú) szerződés, bejelentett munka

Előnyök:
  • Azonnali kezdés

Nyelv:
  • Magyar

  • Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal lehetséges.

Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Biatorbágy

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest