www.cvonline.hu

Raktáros / Targoncás

  • A hirdetés 784 napja lejárt

A CSABAcast Könnyűfémöntöde Kft., mely az európai autóipar szinte mindegyik résztvevőjének (AUDI, BMW, DAIMLER, FORD, GM stb.) valamint a háztartási gépipar (pl. BOSCH, Miele) legjelentősebb tagjainak szállít be, az alábbi pozíció betöltésére keres munkatársat:

RAKTÁROS TARGONCÁS

Feladatok

  • Késztermékek minőségi és mennyiségi átvétele, a készáruraktárba történő betárolása
  • A készáru kiszállításra történő előkészítése a FIFO elv figyelembe vételével, megfelelő jelzésekkel történő ellátása, a teherautóra való felrakodása
  • Beérkező csomagolóanyagok átvétele, minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • A készáruraktár és a csomagolóanyag tárolók rendjének biztosítása
  • Belső anyagmozgatás
  • Három műszakos munkarend

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői engedély és gyakorlat (3324-es + OKJ-s bizonyítvány)
  • Minimum 3  éves szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés képessége, pontos, minőségi munka végzése, rugalmasság, terhelhetőség, motiváltság

Amit cégünk kínál

  • Stabil, hosszú távra tervezhető munkalehetőség
  • Korrekt műszakpótlékok
  • Munkacipő, -ruha  és védőfelszerelések biztosítása
  • Cafeteria elemek (Erzsébet utalvány, Egészségkártya, év végi jutalom), Bérlet hozzájárulás

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát e-mailben vagy postai úton, bizonyítvány másolatokkal együtt  szíveskedjék megküldeni az alábbi e-mail címen.

Helyek Heves
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő