www.cvonline.hu

Raktáros- Targoncás

Régió:

Szabolcs-Szatmár-Bereg

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.05.29.
Hirdetés azonosító: 827442
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nyíregyházi partnercégünk részére keresünk munkatársat, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Ki és bejövő áru nyilvántartása számítógépen
  • Raktárkészlet teljeskörű kezelése
  • Anyagmozgatás

Elvárások:

  • Elektromos kézi targoncára érvényes jogosítvány és vezetői gyakorlat, OKJ-s végzettség
  • Raktározási és anyaggazdálkodási ismeret és több éves tapasztalat, gyakorlat

Előnyt jelent:

  • SAP/kézi scanner-rel végzett anyagkönyvelési rendszerben jártasság, illetve tapasztalat
  • Nyíregyháza vagy környéki lakhely
  • Gyártó területen szerzett tapasztalat

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése e-mail címen fényképes önéletrajzzal.