www.cvonline.hu

RAKTÁROS-TARGONCÁS

  • A hirdetés 990 napja lejárt

Elektronikai területre új munkatársakat keresünk a következő munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Elektronikai termékek magasemelésű, elektromos targoncával történő mozgatása
  • Bevételezés, árukiadás
  • Rendszerbe rögzítés

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Folyamatos vagy 3 műszakos munkarend vállalása
  • Raktárosi munkában szerzett tapasztalat ipari/multinacionális vállalatnál
  • Targoncavezetői tapasztalat
  • Új típusú: 3313, 3324, vagy régi típusú. 3343, 3336 targoncavezetői jogosítvány
  • Könnyűgépkezelői OKJ-s bizonyítvány
  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kiemelkedő monotónia tűrés
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés és megbízhatóság
  • Nagy terhelhetőség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Teljesítmény bónusz
  • Cafeteria
  • Multinacionális környezet

Munkavégzés helye:
Budapest/Gyál

Szükséges dokumentumok:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és a feltételeknek megfelel,kérem, hogy küldje el szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő