www.cvonline.hu

Raktáros-targoncás

  • Company_icon Pex Automotive Systems Kft.
  • Location_icon Érd, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

A PEX Automotive Systems Kft érdi telephelyére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • bejövő szállítmányok SAP-ban való érkeztetése, könyvelése
  • beérkező készletek átvétele, mennyiségi ellenőrzése, mintavételezés
  • gyártósor alkatrészekkel történő ellátása (kommissiózás, sorkiszolgálás)
  • késztermékek kiszállításra történő előkészítése, csomagolása
  • raktárkészletek ellenőrzése, információk adása a készletek nagyságáról
  • anyagok mozgatása anyagmozgató gépekkel
  • együttműködés a logisztikai feladatok javításában
  • minőségbiztosítás vonatkozó előírásainak betartása

Elvárások:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány, OKJ-s bizonyítvány mindhárom géptípusra: 3312, 3313, 3324
  • önállóság, pontosság, precizitás, terhelhetőség
  • Excel, Word felhasználói szintű ismerete
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • autóipari tapasztalat
  • EKÁER jártasság
  • SAP, illetve Kanban rendszer ismerete
  • német/angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Érd

Fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével, a tárgy mezőben a pozíció feltüntetésével várjuk.

Helyek Érd
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű