www.cvonline.hu

Raktáros / targoncás

  • A hirdetés 61 napja lejárt

A közel 30 éve sikeres Pandan Kft. Csomagolóeszköz Gyára balogunyomi munkavégzésre

kollégát keres.

Feladatok:

  • Készletek átvétele, raktárban való elhelyezése, raktárközi átadása,
  • Eladás a raktáron lévő készletekből,szállítólevelek készítése,
  • Raktári be-, illetve kivételezési jegyek kiállítása,
  • A raktár számítógépeinek és kapcsolódó egységeinek kezelése,
  • A bizonylati rend és okmányfegyelem betartása,
  • A raktárban lévő készletek mennyiségének, minőségének, raktározásának, kiadásának, nyilvántartásának, a raktár rendjének és tisztaságának ellenőrzése

Elvárások:

  • Középfokú szakképesítés,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Terhelhetőség,
  • Felhasználói szintű szűmítógépes ismeret,
  • Érvényes targonca vezetői jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • Hosszútávú, kiszámítható munkahely,
  • Étkezési utalvány, utiköltség térítés, céges buszjárat,
  • Versenyképes jövedelem!​​​​​​

Munkavégzés helye: Balogunyom

Jelentkezéseket a megadott e-mail címre várunk!

Helyek Vas
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő