www.cvonline.hu

Raktáros-targoncás

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1097300

Multinacionális partnercégünk 23. kerületi telephelyére keresünk kollégákat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Bejövő és kimenő szállítmányok rakodása, dokumentálása
  • Beérkezett szállítmányok feldolgozása
  • Beraktározás, komissiózás, áttárolás, konszolidálás, leltározás
  • Kézi és gépi beltéri anyagmozgatás raktáron belül és kívül

Elvárások:
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Új típusú OKJ-s targoncavezetői engedély + jogosítvány (3312, 3313, 3324)

Juttatások:
  • Versenyképes alapbér + teljesítményprémium + cafetéria + műszakpótlékok
  • Bejelentett, hosszú távú munkavégzés
  • Rendezett, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

Előnyök:
  • Termelésben szerzett gyakorlat
  • SAP ismerete

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételnek, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió