www.cvonline.hu

Raktáros-targoncás

  • A hirdetés 337 napja lejárt

Kozmetikai vállalat Budapest IX. kerületi raktárába

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • raktározási, komissiózási, targoncázási feladatok végzése
  • a raktárból kimenő és a raktárba beérkező anyagok szállítása, szakszerű elhelyezése és nyilvántartása
  • vevői- és beszállítói megrendelések ki-, beszállítása
  • áruátvétel-árukiadás
  • szállítási/logisztikai nyilvántartások kezelése, felügyelete
  • leltározásban való részvétel
  • a raktárvezető által kiadott feladatok elvégzése

Elvárások:

  • raktárosi gyakorlat
  • B kategóriás, jogosítvány, autóvezetési gyakorlat
  • érvényes targoncavezető jogosítvány és ehhez kapcsolódó gépkezelői OKJ bizonyítvány (amennyiben nincs ilyen képesítés, akkor hajlandóság annak megszerzésére, amit cégünk finanszíroz)
  • alapszintű Office felhasználói ismeretek
  • erkölcsi bizonyítvány
  • megbízhatóság

Előny:

  • C kategóriás jogosítvány
  • legalább alapszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • azonnali munkakezdés
  • teljes munkaidős, bejelentett állás
  • továbblépési lehetőség
  • fiatalos csapat
  • hosszú távú, biztos munkahely

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz megküldésével és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő