www.cvonline.hu

Raktáros-targoncás

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.24.
Hirdetés azonosító: 1026949

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:
Feladatok:

  • Bejövő és kimenő szállítmányok rakodása, dokumentálása
  • Autók le- és felrakodása targoncával, a szállítmány ellenőrzése szállítólevelek alapján, szállítólevelek és göngyölegek kezelése
  • Beérkezett szállítmányok feldolgozása
  • Beraktározás, komissiózás, áttárolás, konszolidálás, leltározás
  • Kézi és gépi beltéri anyagmozgatás raktáron belül és kívül
  • Raktáron kívül gépi anyagmozgatás (targonca, vontató)

Elvárások:
  • Középfokú végzettség, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • OKJ-s targoncavezetői engedély (3324, 3312, 3313)
  • Önálló, precíz munkavégzés, folyamat- és teljesítményorientáltság

Juttatások:
  • Fix alapbér + műszakpótlékok
  • Egyéb juttatások
  • Kulturált, modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Professzionális szakmai háttér
  • Fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • Műszaki alapismeretek, SAP raktárgazdálkodási modul ismerete

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre: