www.cvonline.hu

Raktáros - Targoncás

Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 1003269

Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:

  • Targonca kezelése
  • Áru összekészítése, komissiózás, autók rakodása
  • Beérkező áru leszedése és szakszerű elhelyezése a raktárban
  • Termékek fizikai mozgatása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Kétműszakos munkarend vállalása (délelőtt és délután)
  • OKJ targoncavezetői engedély
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Jó munkabírás, nagyfokú fizikai terhelhetőség

Juttatások:
  • KIEMELT bérezés
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Bónusz + egyéb juttatások
  • Bejelentett munkaviszony
  • Határozatlan idejű (hosszú távú) szerződés

Előnyök:
  • Targoncavezetői tapasztalat
  • Logisztikai vagy áruforgalmi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

Egyéb kapcsolati információk:
  • Részletes szakmai önéletrajz elküldésével a megadott email címre.

Munkavégzés helye:
  • Szeged