Raktáros-targoncás - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-1525)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2016.12.09.
Hirdetés azonosító: 1051413

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Raktáros-targoncás

pozícióba keres kollégát.

(Referenciaszám: SZF-1525)

Feladatok:

  • Beérkezett áru mennyiségi és minőségi átvétele szállítólevél vagy számla alapján
  • Vásárolt termékek 100% -ban történő kicsomagolása, válogatása CH adag szerint és előkészítése a minőségi ellenőrzéshez
  • Az átvett termékek visszacsomagolása vagy más tároló/csomagoló eszközbe pakolása
  • Anyagmozgatás az áruátvételi területen, kamionról az anyag mozgatása az áruátvétel területére
  • Vállalat irányítási rendszer vonatkozó adatainak karbantartása

Elvárások:

  • Targoncavezető és/vagy emelőgépkezelő jogosítvány
  • Teherkötöző bizonyítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • Fémipari szakmunkás végzettség
  • Tűzvédelmi szakvizsga 2-es kategóriából

A munkáltató ajánlata:

  • Kiemelkedő alapbér
  • Műszak – és túlóra pótlékok MT. szerint
  • Bejárás támogatása
  • Cafeteria a próbaidő után

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Megbízónk profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik székesfehérvári partnercége részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, vagy juttassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba (Székesfehérvár, Piac tér 8., munkanapokon 8-16 óráig).
A levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 20/967-3093-as illetve a 20/339-6256-os mobiltelefonszámon vagy a 22-506-498-as vezetékes telefonszámon.