www.cvonline.hu

Raktáros targoncás komissiózó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.02.
Hirdetés azonosító: 978016

Üllői logisztikai partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk. Üllői logisztikai partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk.
Feladatok:

  • Raktárba érkező áru kezelése
  • Megrendelések pontos, rendezett összeállítása
  • Komissiózás vezetőállásos targoncával (3313)
  • Áru összekészítése, pakolás, csomagolás, címkézés
  • RF szkenner használata

Elvárások:
  • Legalább 1 éves raktáros vagy targoncás munkatapasztalat
  • Targoncavezető jogosítvány vezetőállásos targoncára (3313)
  • Gyors munkavégzés, megbízhatóság
  • Jó fizikum

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cegléd irányából céges autóbusz
  • Versenyképes juttatások
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Bejárási támogatás

Előnyök:
  • Tapasztalat magas emelős targoncával

Nyelv:
  • Magyar

  • Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal e-mailen keresztül lehetséges.

Munkavégzés helye:
  • Üllő

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Üllő Munkavégzés 3 műszakos munkarendben 8 órás műszakokban. Céges busz útvonala: Üllő, Monor, Vasad, Csévharaszt, Monorierdő, Felsőnyáregyháza, Alsónyáregyháza, Pilis, Albertirsa, Ceglédbercel, Cegléd