www.cvonline.hu

Raktáros / Targoncás (GYŐR 148)

  • A hirdetés 532 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

( Szállással)

Munkavégzés helye: Győr Ipari Park

Tevékenységi kör: Autóipari alkatrészek raktári anyagmozgatása

Elvárások:

  • Targoncavezetői jogosítvány (OKJ-s bizonyítvánnyal)
  • Raktározásban / Targoncázásban szerzett több éves tapasztalat
  • Homlokvillás targoncán szerzett több éves gyakorlat
  • Költözési hajlandóság

Feladatok:

  • Termékek raktározása
  • Beérkezett késztermékek lerakodása
  • Szállítás előtt a tehergépkocsik feltöltése
  • Belső raktári anyagmozgatás
  • Vasúti vagonok ki és betárazása

Egyéb:

  • Ingyenes szállás
  • Útiköltség térítés hazautazáshoz
  • Városi buszbérlet térítése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH 72575/2014

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő