www.cvonline.hu

Raktáros / targoncás - Debrecen

  • Az állásajánlat lejárt.

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon mömax áruházakat nyit.
A mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.
Újonnan nyíló áruházunkba, Debrecenbe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Raktáros / targoncás

Fontos, hogy az első 1-2 hónapban rugalmas legyél, mivel a betanulás budapesti áruházainkban lesz!

Feladataid:

  • Mennyiségi és minőségi áruátvétel
  • Komissiózás
  • Árumozgatás (egységcsomagok rakodása), fizikai erővel
  • Árukészlet nyilvántartása, leltára
  • Számítógépen a munkafolyamatok nyomon követése, rögzítése

Amit elvárunk:

  • Targoncavezetői jogosítvány (vezetőállásos, vezetőüléses, és gyalogkíséretű)
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Raktározási és árukészlet gazdálkodási tapasztalat
  • Gyors, precíz munkavégzés, állóképesség
  • Kiváló fizikai erőnlét
  • Érettségi

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Kiváló kereseti lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Intenzív betanulási lehetőség

Ha csatlakozni szeretnél csapatunkhoz, küldd el fényképes, szakmai önéletrajzodat e-mailen az alábbi címre.
Az e-mail tárgyában a betölteni kívánt pozíció legyen feltüntetve. („Debrecen - RAKTÁROS”)

Köszönjük érdeklődésedet!

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen