www.cvonline.hu

RAKTÁROS, TARGONCÁS (7236)

  • A hirdetés 880 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

RAKTÁROS, TARGONCÁS

Elvárások:
•Középfokú végzettség
•Raktározásban szerzett tapasztalat (áru-előkészítés, - átvétel)
•Szakmai tapasztalat (magas emelésű) (min. félév)
•Önálló munkavégzésre való képesség
•Számítógép felhasználói szintű ismerete
•Minimális angol nyelvtudás (angol szavak megértése)

Feladatok:
•A beérkező áruk átvétele, megfelelő helyre pakolása
•Termésre való összekészítése, kiadása
•Számítógépes rendszerben a munkafolyamatok rögzítése

Amit kínálunk:
•Versenyképes jövedelem
•Folyamatos fejlődési lehetőség
•Cafeteria (jelentős értékben)
•Lendületes csapat

Munkavégzés helye:
•Tatabánya, Ipari park

Megbízónk profilja:
•Nemzetközileg ismert és elismert Multinacionális Cég. Fő tevékenységük:  Ragasztó, autóipari tömítő termékek gyártása

Munkaidő:
•2 műszakos munkarendben (Hétfőtől - Péntekig)

Munkába állás időpontja:
•Folyamatosan

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet, fényképes önéletrajzzal.
Kérjük, az e-mail tárgy mezőbe tüntesse fel a pozíció elnevezését:  RAKTÁROS, TARGONCÁS.
Érdeklődni:
Pannon-Work Tatabányai iroda
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 4 II. emelet (A Vértes Agorával szemben fehér épület)
Ügyfélfogadás: Hétfőtől - Péntekig 12:00-16:00 óra között
Telefon: 34/312-061, 70/933-7848;

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857