www.cvonline.hu

RAKTÁROS, TARGONCÁS (6704)

  • A hirdetés 698 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára megbízható munkatársakat keresünk – az alábbi munkakörbe:
RAKTÁROS, TARGONCÁS

Feladatok:
•A beérkező áruk átvétele, megfelelő helyre pakolása
•Termésre való összekészítése, kiadása
•Számítógépes rendszerben a munkafolyamatok rögzítése

Elvárások:
•Középfokú végzettség
•Raktározásban szerzett tapasztalat (áru-előkészítés, - átvétel)
•Szakmai tapasztalat (magas emelésű) (min. félév)
•Önálló munkavégzésre való képesség
•Számítógép felhasználói szintű ismerete
•Minimális angol nyelvtudás (angol szavak megértése)

Munkavégzés helye:
•Tatabánya, Ipari park

Amit kínálunk:
•Bejárás biztosítása
•Versenyképes jövedelem

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet, fényképes önéletrajzzal.

Érdeklődni:
Pannon-Work iroda
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 4 II. emelet (A Vértes Agorával szemben fehér épület)
Ügyfélfogadás: Hétfőtől - Péntekig 12:00-16:00 óra között
Telefon: 34/312-061,  70/776-3200

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol