www.cvonline.hu

Raktáros-targonca vezető

  • Az álláshirdetés frissítve 18 napja

Nemzetközi szállítmányozó cég keres győri telephelyére

raktáros-targonca vezető

kollégát 3 műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • Autóról-autóra rakodás gázüzemű targoncával
  • Be és ki raktározás
  • A cégnél kisebb javítási munkák végzése
  • A munkahely rendben és tisztán tartása

Elvárások:

  • OKJ Targonca vezetői engedély
  • min. B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • erkölcsi bizonyítvány
  • több műszakos és hétvégi munkarend vállalása

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Túlóra pótlék
  • Cafetéria
  • Jó munkahelyi légkör

Fényképes önéletrajzokat, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Kérjük pályázatánál tüntesse fel a pozíció pontos megnevezését a munkarenddel együtt!

Helyek Győr
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő