www.cvonline.hu

RAKTÁROS, SZERELŐ

  • A hirdetés 821 napja lejárt

A világ vezetõ ipari akkumulátorgyártójának magyarországi leányvállalata munkatársat keres az alábbi munkakörben:

Feladatok:

  • anyagmozgatási feladatok ellátása és dokumentálása
  • szükség szerint akkumulátorok, akkumulátortöltők szerelési feladatainak elvégzése

Feltételek :

  • OKJ könnyűgépkezelői bizonyítvány, 3 gépcsoportra vonatkozó (3324, 3313, 3312 számú) gépkezelői jogosítvány
  • műszaki beállítottság

Előny:

  • raktározási, szerelési területen szerzett tapasztalat
  • érettségi bizonyítvány

Munkavégzés helye:     Budaörs, Budaörsi Ipari és Technológiai Park - BITEP (a Posta Logisztikai Központja és a Premier Outlet Center közötti ipari park)

A jelentkezéseket fizetési igény és kezdési idő megjelölésével a lent megadott  e-mail címre várjuk.

EnerSys Hungária Kft.
2040 Budaörs,
Gyár u. 2.
Tel: 06 23 886 910
Fax: 06 23 886 911

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő