www.cvonline.hu
Raktáros-Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ4888)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.20.
Jelentkezési határidő: 2016.09.24.
Hirdetés azonosító: 1082099
lejárt

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Raktáros

Feladatok:

- Alapanyag bevételezések, kiadások, alapanyag kiszolgálása
- Az anyagmozgatások SAP-ban való könyvelése
- Készáru összekészítése, komissiózása
- A termelés anyagellátásának folyamatos biztosítása a raktárból

Elvárások:

- Állandó délelőttös vagy délutános műszak vállalása
- Elektromos targoncavezetői engedély és gyakorlat
- Az új targonca vezetői engedély esetében következő bejegyzések szükségesek: 3312 gyalogkíséretű, 3324 vezető üléses, 3313 vezető állásos elektromos targonca, valamint targoncavezetői OKJ bizonyítvány
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- Alapszintű SAP ismeret

Amit ajánlunk:

- Dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel
- Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
- Versenyképes fizetés és Cafeteria!
- Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
- Határozott idős szerződés év végéig

Munkavégzés helye:

-Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Dobos Adrienn kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre vagy jelentkezzen az alábbi telefonszámon: +36202757667. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám:4376-4./2003, 07-0006-06.