www.cvonline.hu
Raktáros-Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ4188)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.11.
Jelentkezési határidő: 2016.11.17.
Hirdetés azonosító: 1010721
lejárt

Székesfehérvári VIDEOTONNÁL lévő partnercégünkhöz keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Raktáros-Targoncás

Feladatok:
-Anyagmozgatás targoncával
-A raktári készlet adatainak rögzítése
-Munkakörnyezet rendben tartása

Elvárások:
- Érvényes targoncavezetői engedély
- Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
- Több műszak vállalása
- Pontos, precíz, megbízható munkavégzés

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Amit megbízónk kínál:
- Saját állomány
- Hosszútávú munkalehetőség
- Versenyképes fizetés
- Cafeteria rendszer, egyéb juttatások
- Céges járat több településről

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Sztari Bojána kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 20/915-5994

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.