www.cvonline.hu

Raktáros - Szeged

  • Az álláshirdetés ma lejár

Partnerünk szegedi telephelyére keresünk munkatársakat raktáros munkakörbe!

Raktáros

Megváltozott munkaképességűek és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Alapanyagok/késztermékek bevételezése a raktárba

  • Alapanyagok/késztermékek kiadása a gyártás részére

  • Anyagmozgatás elektromos és gázos targoncával

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú végzettség

  • Targoncavezetői engedély

  • Raktárosként szerzett tapasztalat

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Hosszútávú munkalehetőség

  • Év végi prémium

  • Munkaruha biztosítása

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Szeged

  • 2 műszakos munkarend

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519