www.cvonline.hu

Raktáros-szállító

  • A hirdetés 281 napja lejárt

A Premed Pharma Kft.

raktáros-szállító

munkatársat keres!

Feladatok:

  • Áruérkezéskor mennyiségi áruátvétel, a minőségi áruátvétel bizonylatolása
  • Előírásoknak megfelelően az áru szakszerű mozgatása, raktárba helyezése és a tárolásról való gondoskodás
  • Áru összekészítése, csomagolása, futárszolgálat részére átadása
  • Áruátvételi dokumentációk és naprakész raktárnyilvántartás vezetése
  • Eseti és az időszakos leltározások végzése
  • Minőségirányítási rendszer által előírt eljárások, a munka-biztonság, a környezetvédelem, a vagyonvédelem és az üzemeltetés előírásainak betartása
  • A Kft. érdekeltségi területein belül és azok között árumozgatás, szállítás
  • A szállítással kapcsolatos adminisztrációs és információs feladatok ellátása
  • Az árukiszállítást kísérő vevő-elégedettség figyelemmel kísérése, visszacsatolás
  • Szakmai kiállítások-, konferenciák szervezése során felmerülő szállítási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középiskola (érettségi bizonyítvány)
  • B kategóriás jogosítvány, min. 2 év balesetmentes közlekedés
  • Angol alapfok
  • MS Office gyakorlati használata
  • Targoncakezelői jogosítvány

Előny:

  • Középfokú logisztikai és / vagy raktárkezelői végzettség
  • Raktári és szállítói munkatapasztalat
  • Emelőhátfalas autó vezetésében szerzett tapasztalat, valamint az emelőhátfal kezeléséhez szükséges könnyűgép kezelői vizsga

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, 100%-ig magyar tulajdonban álló vállalkozásnál
  • Versenyképes, teljesítményt ösztönző jövedelem
  • Hatékony, összetartó, célorientált csapat
  • Kiváló munkahelyi körülmények

A fényképes önéletrajzokat és motivációs leveleket az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő