www.cvonline.hu

Raktáros (Szállítmányozási részleg)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 869152
lejárt

Ha Diákmunka, akkor Mind-Diák! Szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő? Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több, mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő! Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk logisztikai bázisára keresünk Raktáros és Áruösszekészítő feladatra munkatársakat!

Feladatok:

  • Kamionok pakolása, raklapépítés
  • Tranzit csomagok szétválogatása
  • Előírt mennyiségi és minősőségi normák teljesítése
  • Tételes áruösszekészítés megrendelő lap alapján
  • Direkt anyagok címkézése, bekönyvelés, polcrendszerbe való helyezése
  • Beérkező alapanyagok készletre vétele, anyagmozgatás
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése, terminál használat

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos precíz önálló munkavégzés
  • 18.életév betöltése
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Olyan diákok jelentkezését várjuk, akik HOSSZABB TÁVON tudják vállalni

Munkaidő:

  • Hétfőtől vasárnapig lehet műszakot vállalni
  • 2 műszakban: 6.00-14.00 / 14.00-22.00

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fiatalos munkahelyi légkör
  • 604 Ft-os bruttó órabér
  • Kihívásokkal teli, multinacionális vállalati környezet
  • Lehetőség személyes és szakmai fejlődésre
  • Felelősségteljes feladatok
  • Céges buszjáratok Gödöllőről!

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Legyél Te barátaid fejvadásza !
2015. május 31-ig ajánld barátaidat, ismerőseidet és begyűjtheted ajándékcsomagjaink egyikét vagy megnyerheted a 30.000 Ft értékű Tanulmányi támogatást ! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése