www.cvonline.hu

Raktáros / sortöltő

Régió:

Zala

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.08.
Hirdetés azonosító: 1190282
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban.

Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal tisztítóberendezés gyártó partnercégünkhöz keresünk raktáros/sorfeltöltő munkatársat, az alábbi feltételekkel:

Amit kínálunk:

  • Egy műszakos munkarend
  • Havi minőség alapú bónusz
  • Cafeteria és kiemelt üzemanyag támogatás
  • Ingyenes edzőterem használat
  • Stabil vállalati háttér hosszú távú munkalehetőséggel
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Azonnali munkakezdési lehetőség

Legyen a munkatársunk!

Feladatok:

  • Belső anyagmozgatás
  • Termelősorok anyagigényének kiszolgálása
  • Komissiózás

Elvárások:

  • Vezetőüléses -és gyalogkíséretűtargonca vezetői engedély
  • SAP, vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Scanner használata

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Ha szeretne többet megtudni a munkalehetőségről, hívja a következő telefonszámot: 06-70/510-4220 vagy írjon a E-mail cím megjelenítése email címre és kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot!

Egyszerűsített Link megjelenítéseLink megjelenítése" target="_blank">egisztráció útján is várjuk jelentkezését!

Ha úgy gondolja, a pozíció érdekelheti ismerőseit, ossza meg velük a Facebookon is.