www.cvonline.hu

Raktáros - reptér

Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 982045

Multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat a 18. kerületbe.
Feladatok:

  • Import áruk leszedése, szkennelése, betárolása és kiadása
  • Exportáruk összekészítése, tételes ellenőrzése, szkennelése és átadása a fuvarozónak
  • A megrendelések pontos, rendezett összeállítása
  • Komissiózás, áru összekészítés, pakolás, csomagolás
  • Kapcsolattartás a csoportvezetőkkel illetve műszakvezetőkkel

Elvárások:
  • Két műszak vállalása (délelőtt és délután)
  • Legalább 1 éves raktáros vagy targoncás munkatapasztalat
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Gyors munkavégzés

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Magas bérezés
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Jó munkahelyi légkör

Előnyök:
  • Targoncavezető OKJ és jogosítvány előnyt jelent
  • Azonnali munkakezdés

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje fényképpel ellátott önéletrajzát.