www.cvonline.hu

Raktáros (Ref.szám: KJ-1280)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.09.15.
Hirdetés azonosító: 958859

Feladatok:

  • A beérkezett anyag mennyiségi ellenőrzése, átvétele, eltérés esetén jegyzőkönyv készítése
  • Az átvett anyag beraktározása, bizonylatolása, szükség esetén minőségi ellenőrzésre történő átadása
  • Késztermékek beraktározása, annak bizonylatolása
  • A késztermékek vevőnként és szállítóeszközönként történő összecsomagolása
  • Az okmánnyal ellátott szállítmányok felrakodása a szállítóeszközre

Elvárások:

  • Legalább 1-2 éves raktárosi pozícióban szerzett tapasztalat
  • Szakmunkás bizonyítvány (érettségi előnyt jelent)
  • Vezetőüléses/állásos targonca jogosítvány és targonca-vezetésben szerzett gyakorlat
  • MS Office alap szintű ismerete
  • Nagyfokú önállóság

A munkáltató ajánlata:

  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Siófok

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. külföldi érdekeltségű, autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1280-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 20-447-6848-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Siófok
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő