www.cvonline.hu
Raktáros (Referenciaszám: PJ4178)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.09.
Hirdetés azonosító: 1011919

Budapest XXIII. kerületi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Raktáros

Feladatok:

  • Raktári feladatok, konszolidáció, anyagmozgatás elvégzése
  • Raktári műszakvezető helyettesítése, feladatok ütemezése, rögzítése SAP-ban
  • Alkatrészek kigyűjtése, betárolása
  • Magasraktári targonca magabiztos kezelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Új típusú gépkezelő jogosítvány + OKJ bizonyítvány (3324, 3313, 3312)
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Raktári területen szerzett tapasztalat
  • Nagy munkabíró képesség
  • Számítógépes ismeret, felhasználói gyakorlat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXIII. kerület

Amit megbízónk kínál:

  • Multinacionális, mégis családias munkakörnyezet
  • Korrekt feltételek, juttatási csomag (cafetéria, mozgóbér)

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Varga Krisztina Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen az alábbi email címre,vagy telefonon. +3620-2919409 Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.