www.cvonline.hu
Raktáros (Referenciaszám: PJ3868)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.09.25.
Jelentkezési határidő: 2015.09.30.
Hirdetés azonosító: 970264
lejárt

Székesfehérvári megbízónk számára keresünk munkatársakat
az alábbi munkakörbe:

Raktáros

Feladatok:

- Áru összekészítése, komissiózása a vevők igényei alapján

- A termelés anyagellátásának folyamatos biztosítása a raktárból

- Adatszolgáltatás a beérkezett és kiszállított anyagokról és a komissiózás, csomagolás közben tapasztalt mennyiségi eltérésekről

- A termeléshez szükséges alkatrészek, anyagok kivételezése, gyártószigetekhez való kiszállítása

- Anyagmozgások SAP-ban való könyvelése

- Időszakos ellenőrzésekben való részvétel

- Részvétel a leltárokban

Elvárások:

- Elektromos targoncavezetői engedély és gyakorlat

- Régi könnyűgépkezelői jogosítvány esetében a következő elektromos targonca bejegyzések szükségesek: 3343, 3312 gyalogkíséretű, 3336 5t alatti magas emelésű, 3332 homlokvillás, 3333 oldalvillás, valamint könnyűgépkezelői vagy nehézgépkezelői OKJ bizonyítvány

- Az új targonca vezetői engedély esetében következő bejegyzések szükségesek: 3312 gyalogkíséretű, 3324 vezető üléses, 3313 vezető állásos elektromos targonca valamint targoncavezetői OKJ bizonyítvány

- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

- Raktározási rendszerek alapszintű ismerete előny

- Alapszintű SAP ismeret előny

Amit kínálunk:

- Azonnali munkakezdés

- Versenyképes alapbér és béren kívüli juttatás

- Nemzetközi vállalati környezet

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Dobos Adrienn kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Cégnyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.