www.cvonline.hu
Raktáros (Referenciaszám: PJ3195)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.10.05.
Jelentkezési határidő: 2014.10.16.
Hirdetés azonosító: 865065
lejárt

Székesfehérvári nagy múltú megbízónk számára keresünk munkatársakat
az alábbi munkakörbe:

Raktáros

Feladatok:
- Raktári folyamatok felügyelete, koordinálása
- Kiszállítandó áruk ügyintézése, szállítási adatok összesítése, lejelentése
- Leltári folyamatok elvégzése

Elvárások:
- Minimum középfokú végzettség (érettségi)
- Több műszak és folyamatos műszak vállalása

Amit kínálunk:
- Kiemelkedő bérezés

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Turán Gábor kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Cégnyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.