www.cvonline.hu
Raktáros (Referenciaszám: PJ 2936)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.06.18.
Jelentkezési határidő: 2014.07.17.
Hirdetés azonosító: 823761
lejárt

Székesfehérvári multinaconális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Raktáros

Feladatok:
- Áru öszekészítése, komissiózása a vevők igényei szerint
- A termelés anyagellátásának folyamatos biztosítása a raktárból
- Adatszolgáltatás a beérkezett és kiszállított anyagokról és a komissiózás, csomagolás közben tapasztalt mennyiségi eltérésekről
- Termeléshez szükséges akatrészek, anyagok kivételezése, gyártószigetekhez való kiszállítása
- Időszakos ellenőrzéseken való részvétel

Elvárások:
- Állandó délelőttös vagy délutános műszak vállalása
- Elektromos targoncavezetői engedély és gyakorlat
- Könnyűgépkezelői, nehézgépkezelői vagy targoncavezetői OKJ-s bizonyítvány
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
- Alapszintű SAP ismeret
- Raktározási rendszerek ismerete előny

Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés és cafeteria rendszer
- Utazási támogatás (céges buszjáratokkal)
- Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Sebestyén Melinda kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Cégnyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.