www.cvonline.hu
Raktáros (Referenciaszám: 920)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.01.30.
Jelentkezési határidő: 2016.01.31.
Hirdetés azonosító: 198814
lejárt

Budapest IX. kerületi partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörre:

Raktáros

Feladatok:
- komissiózás, anyagmozgatás
- árukiadás, áruátvétel
- ügyfélkezelés
- egyéb raktári munkák elvégzése

Elvárások:
- középfokú végzettség
- raktáros munkakörben eltöltött min. 2-3 éves tapasztalat
- érvényes targoncás jogosítány (OKJ bizonyítvánnyal)
- fizikai terhelhetőség
- megbízhatóság
- pontos, precíz munkavégzés
- hosszú távú munkahelyi elképzelések

Előnyt jelent:
- multinacionális cégnél szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- stabil hátterű cég
- hosszú távú foglalkoztatottság
- motivált csapat
- méltányos kompenzációs csomag

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Szabó Dóra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.