www.cvonline.hu

Raktáros-raktárvezető

  • Company_icon Mobilia-Artica Kft
  • Location_icon X. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

Research Institute Hungary Kft.

Régi álmod, hogy az autóiparban dolgozz?

Több éves szakmai tapasztalattal rendelkezel?
Nincs elég kihívás az életedben? Nem tudod valóra váltani az álmaid?

Ez a kihívás neked szól! - készen állsz?

Raktáros-raktár vezetőt  keresünk új autóipari gyáregységhez

Gyere gyárat építeni!

Az autódiagnosztikai rendszereket fejlesztő és bérbeadó APi – Automotive Process Institute GMBh magyarországi leányvállalata részére keres  tapasztalattal rendelkező raktáros-raktárvezetőt.
Az APi által fejlesztett, legmodernebb technológiákra épülő, érintésmentes diagnosztikai robotok már egy rövid méréssel pontos dokumentációt állítanak össze az autó olajszintjéről, a fékek és a karosszéria állapotáról, s a lakk esetleges károsodásairól.

Az APi GMBh és a Mobilia-Artica kft ÚJ INDULÓ SOROZATGYÁRTÁSI GYÁREGYSÉGÉHEZ – raktáros-raktárvezetőt keresünk!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • a raktári rend kialakítása, illetve felépítése
  • a raktárkészlet kezelése elektronikus rendszerben
  • az anyagmozgatással kapcsolatos raktári dokumentációk vezetése
  • fizikai anyagmozgatás

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • raktárvezetési tapasztalat
  • ERP rendszerek ismerete
  • szállítmányozási és raktározási ismeretek
  • sorozatgyártási tapasztalat
  • ISO vagy más minőségügyi tapasztalat
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • aktív számítógépes ismeretek
  • precizitás
  • önálló munkavégzés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • targoncavizsga
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • egy újonnan induló gyár teljes felépítésében való “oszlopos tagkénti” részvételi lehetőség
  • napi szintű szakmai kihívások, hatalmas fejlődési lehetőség
  • kreatív csapat, válogatott szakemberek
  • hosszú távú karrierlehetőség
  • a kihívásokkal egyenértékű bérezés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1106 Budapest, Gyömrői út 150.

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2017. 12.01

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás, Raktárvezető
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol