www.cvonline.hu

Raktáros / Raktári csoportvezető

  • A hirdetés 396 napja lejárt

A J. H. Ziegler cégcsoport mintegy 300 fővel műszaki textíliákat gyárt autóipari- és egyéb ipari felhasználásra németországi Achern és Lambrecht, kínai Huzhou, valamint Magyarországon, bábolnai telephelyein. Erőteljes növekedésünket szeretnénk a jövőben is tovább folytatni.

Társaságunk további fejlődésének biztosítása érdekében magyarországi telephelyünkre, fiatalos csapatba azonnali belépéssel keresünk;

Raktárosokat / Raktári csoportvezetőket

Feladatok:

  • Beérkező áruk átvétele, bekönyvelése és betárolása a raktárban targoncával
  • Raktári folyamatok dokumentálása, adminisztrációja
  • Árukiadás és áruátvétel
  • Anyagmozgatás targoncával és gyalogkíséretű elektromos targoncával
  • Kiadott utasítások szerinti komissziózás
  • Kiszállítások lebonyolítása
  • Göngyölegkezelés
  • Szkenneléses könyvelések végrehajtása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Folyamatok fejlesztésében való részvétel

Elvárások:

  • Minimum szakmunkás végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat
  • Raktár, logisztika területén szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete, felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Kitartás, rugalmasság, felelősségvállalás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és cafeteria
  • Stabil munkahely
  • Modern, fiatalos, családias hangulatú munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség és kihívásokkal teli munkakör
  • Változatos feladatok

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre fényképes szakmai önéletrajzát motivációs levéllel az alábbi email címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő