www.cvonline.hu

Raktáros-rakodó

  • A hirdetés 445 napja lejárt

A piacon sikeresen tevékenykedő, Élelmiszer Nagykereskedelmi vállalat,
bővülő feladatainak ellátásra, a mályi hűtőraktárába

Raktárosi-rakodói

munkakörbe

várja mindazok jelentkezését, akik szívesen részt vennének
a munkánkban és megfelelnek a felsorolt feltételeknek.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Feddhetetlen előélet

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egy stabilan fejlődő sikeres vállalat által nyújtott biztos háttér

Előny: a mélyhűtött és előhűtött áruk raktározásában szerzett raktárosi és targoncavezetői tapasztalat.

Munkavégzés helye: Mályi

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2016.09.14.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő