www.cvonline.hu

Raktáros Pilisvörösvár

  • A hirdetés 288 napja lejárt

Marcipánok gyártásával foglalkozó, országos lefedettségű partnercégünk részére keresünk lelkes, dolgozni vágyó munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Raktáros

Leendő munkatárs feladatai:

  • Alapfokú iskolai végzettség,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny,
  • Erős fizikum és jó állóképesség,
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság.

Elvárások:

  • alapfokú iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Megfelelés esetén szükség van érvényes tüdőszűrő leletre

Amit mi nyújtunk:

  • Bejelentett 8 órás munkaviszony
  • korrekt bérezés + cafeteria
  • barátságos munkahelyi légkör

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Pilisvörösvár
  • Munkaidő: egy műszakos munkarend (állandó délelőtt/állandó délután)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 284 4461-es telefonszámon érdeklődhet.