www.cvonline.hu

Raktáros Páty/Biatorbágy

  • A hirdetés 633 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízó partnere számára keresünk teljes munkaidőben kollégákat, határozatlan idejű munkaszerződéssel, az alábbi munkakörbe:

Raktáros

Elvárások:

  • 8 általános
  • 1 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű informatikai ismeret

Feladatok:

  • Alkatrészkiadás az igényeknek megfelelően
  • Tételes áruátvétel
  • Küldemények összekészítése, azok csomagolása
  • Leltározásban, készletezésben való részvétel

Előny:

  • Raktározási tapasztalat
  • Targoncás jogosítvány (3324)
  • Középfokú, szakiskolai végzettség előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Belső képzésekben való részvétel
  • Emelt műszakpótlékok
  • Cafetéria juttatás választható elemekből
  • Bónusz rendszer
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet
  • Szálláslehetőséget biztosítunk
  • Céges buszok Budapestről és a környező településekről

Munkavégzés helye:

  • Pest megye, Páty-Biatorbágy vonzáskörzete
  • Céges buszok

Munkarend:

  • 3 műszakos, határozatlan idejű munkaszerződés

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „RAKTÁROS PÁTY”.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: +3670/4550213,+3670/9840041

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő