www.cvonline.hu

Raktáros operátor munkalehetőség

  • A hirdetés 154 napja lejárt

Ügyfelünk a DHL Supply Chain Kft. biatorbágyi telephelyére keresünk

Raktáros operátor munkatársat

Leendő munkatársunk feladatai:

  • megrendelések pontos, rendezett összeállítása
  • összeszerelési feladatok ellátása
  • árupakolás és adminisztráció

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Összeszerelésben szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Megemelt alapfizetés, műszakpótlékok
  • Cafeteria juttatás választható elemekből
  • Műszakrend: három műszak
  • Munkába járás ingyenes céges buszokkal biztosított Budapest több pontjáról és Tatabányáról!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 1714-es telefonszámon érdeklődhet!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Magyarország
Kategória -