www.cvonline.hu

Raktáros - Nyíregyháza

  • Frissítve 81 napja

Rendelkezik targoncavezetői engedéllyel? Otthonosan mozog a raktározásban?

A Work Force Kft. autóbelsők gyártásával foglalkozó partnere részére keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Raktáros

Leendő munkatárs feladatai:

  • Raktárba érkező áru kezelése

  • A megrendelések pontos, rendezett összeállítása

  • Targoncázás, egyéb raktárosi feladatok ellátása

  • Raktári rend biztosítása

Amit nyújtani tudunk:

  • Kiemelkedő bérezés

  • Stabil, megbízható munkahely

  • Útiköltség térítés

  • Béren kívüli juttatások

  • Kellemes munkahelyi légkör

  • Több műszakos munkarend

Elvárások:

  • OKJ targoncavezető jogosítvány

  • Középfokú iskolai végzettség

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Terhelhetőség és jó állóképesség

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Pályakezdők és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a +36 20 588 9223 telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH 72575/2014