www.cvonline.hu

Raktáros - Németország

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Munkavégzés helye: Németország

Munkakezdés: azonnal

Több német partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba több helyre

Raktárosokat

  Az Ön feladata:

– áruk érkeztetése, átvétele beszállítótól

– minőségbiztosítás, áruk ellenőrzése

– megrendelések komissiózása

– kézi targonca (béka) kezelése

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás (B1-B2)

– tapasztalat hasonló pozícióban

– szakirányú végzettség (OKJ)

– fizikai állóképesség

– saját autó (bejáráshoz)

Amit nyújtunk:

– német munkaszerződés (bejelentés, biztosítás)

– fizetés: nettó 1500-2100 euró / hó (adóbesorolástól és pozíciótól függően)

– szállás a munkáltató által szervezett (munkavállaló fizeti: 350-500 euró / hó)

– fizetett szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Egyéb hasonló állások Önnek
Raktáros

Trenkwalder Kft

Szolnoki partnerünk részére keresünk gyakorlatt...
Jász-Nagykun-Szolnok

Raktáros

Prohuman

Multinacionális partnercégünk számára keresünk ...
Bács-Kiskun

Raktáros

HSA Kft.