www.cvonline.hu

Raktáros - Németország

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Munkavégzés helye: Németország

Munkakezdés: azonnal

Több német partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba több helyre

Raktárosokat

  Az Ön feladata:

– áruk érkeztetése, átvétele beszállítótól

– minőségbiztosítás, áruk ellenőrzése

– megrendelések komissiózása

– kézi targonca (béka) kezelése

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás (B1-B2)

– tapasztalat hasonló pozícióban

– szakirányú végzettség (OKJ)

– fizikai állóképesség

– saját autó (bejáráshoz)

Amit nyújtunk:

– német munkaszerződés (bejelentés, biztosítás)

– fizetés: nettó 1500-2100 euró / hó (adóbesorolástól és pozíciótól függően)

– szállás a munkáltató által szervezett (munkavállaló fizeti: 350-500 euró / hó)

– fizetett szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Egyéb hasonló állások Önnek
Raktáros

Cégnév elrejtése

Cégünk 15 éve működik márkafüggetlen autószervi...
Pest, Budapest, Budakeszi

Raktáros

Niedax Kft.

A Niedax Kft. munkatársat keres Raktáros munkak...
Érd, Budapest, Pest

Raktáros

UNITOOL-Plastik Kft.

Raktáros Feladatok: Munkatársunk feladata a műa...
Diósd, Budapest, Pest