www.cvonline.hu

Raktáros (műszaki raktár)

  • A hirdetés 836 napja lejárt

Megbízónk egy nemzetközi épületgépészeti berendezések szervizelésével és kereskedelmével foglalkozó Osztrák vállalat, amely több mint 20 éve van jelen Magyarországon és összesen 85 munkatárssal dolgozik a budapesti központjukban. Jelenleg a bővülő raktári feladatok miatt keresünk új raktári dolgozót számukra.

Feladatok:

-          beérkező szállítmányok levétele (targoncával) a kamionról

-          áruk raktári rend szerinti elhelyezése

-          a bevételezés, a raktározási informatikai rendszer segítségével

-          szervizes kollegák részére a műszaki termékek összekészítése és kiadása

-          raktári rend fenntartása, megőrzése, stb.

Elvárások:

-          megbízható, precíz, a munkáját pontosan ellátó munkatárs

-          targoncavezetői engedély előnyt jelent

-          felhasználói szintű informatikai tudás

-          raktári munkában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Jövedelem:

-          bruttó bejelentett fizetés

-          stabil, megbízható vállalati háttér

-          stabil, barátságos munkaközösség

Munkavégzés helye: Budapest, XVI. kerület

Részleg

műszaki raktár

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő