Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Raktáros munkatársakat keresünk Hollandiába

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Raktáros munkatársakat keresünk

Hollandiába.

Kihívást jelentő munka! Kiemelkedő bérezés!

Az XPO Logistics egyike a világ legjobb 10 raktározási és szállítmányozási cégének. 34 országban, 1431 helyszínen 89 000 munkatárs dolgozik itt, és most Neked is itt a lehetőség, hogy csatlakozz ehhez a sikeres nemzetközi csapathoz!

Amiben számítunk Rád:

  • általános raktárosi feladatok ellátása
  • árumozgatás (elektromos kézibékával)
  • áru-összekészítés megrendelés alapján (voice picking)
  • csomagolás, címkézés, áruválogatás
  • adminisztráció
  • kamionok le- és felpakolása
  • munkaterület tisztán tartása

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • azonnal munkába tudsz állni
  • bírod a hideget (-22 fok, céges védőöltözet biztosítva van)
  • magabiztosan beszélsz angolul
  • munkádat nagyfokú precizitással végzed
  • van raktáros tapasztalatod
  • nincs kifogásod az éjszakai műszak ellen
  • előny, ha van érvényes erkölcsi bizonyítványod

Az XPO Logistics egy kihívást jelentő munkahely, hiszen a hideg környezet ellenére precíz és hatékony munkavégzést várnak el. A kiemelkedő dolgozókat azonban remek túlórapénzzel és támogató munkakörnyezettel jutalmazzák.

Amit munkádért cserébe kínálunk és garantálunk:

Az Axell Employment munkatársai mindent megtesznek azért, hogy a terveid szerint alakuljanak a dolgok Hollandiában. Megszervezzük neked a kiutazásod, elintézzük a szállást, és az egészségügyi biztosításodat is elindítjuk.  A kint tartózkodásod alatt magyar nyelvű koordinátorunk segít majd neked az ügyintézésben, de természetesen a magyar iroda munkatársai is elérhetőek maradnak a számodra. Szerintünk minden ember és minden helyzet egyedi és kiemelt figyelmet érdemel, ezért egyedülálló, személyre szabott aftercare-rendszerrel követjük nyomon minden dolgozónk boldogulását.

Az órabéred mellett műszakpótlékokra, hétvégi és ünnepnapi pótlékra, valamint a 8%-os vakációpénzre is számíthatsz. Mi támogatjuk, hogy barátok, párok, családtagok együtt kezdjenek új életet Hollandiában, sőt: ha ajánlasz nekünk egy hozzád hasonlóan jó munkatársat, Friendship-bónuszunkban is részesülhetsz!

Ha velünk dolgozol, nincs közvetítői díj, regisztrációs költség, sem semmilyen egyéb, rejtett fizetnivaló!

Kérdésed van? Jelentkeznél? Keress minket bizalommal a lenti e-mail címen, vagy a +36-70-884-5031-es telefonszámon! További információ a Link megjelenítése oldalon

Helyek Hollandia
Külföld
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol